czwartek, 10 kwietnia 2014

9. Impreza - torebka

Cześć dziewczyny. Czy nie zastanawiacie się przed każdym wyjściem na imprezę, co zabrać ze sobą, aby nic was nie zaskoczyło? Eleganckie torebki nie są zbyt duże, ale kobieta potrafi zmieścić do nich wszystko :). Oto moja lista rzeczy, które muszę zabierać ze sobą na każdą imprezę. Mam nadzieję, że komuś się przyda.

1. Chusteczki higieniczne - to oczywiście rzecz, którą mamy przy sobie zawsze. Jeśli zaczniemy się "świecić" wystarczy delikatnie przyłożyć chusteczkę do twarzy, a ona zmatowi nam skórę. Lepiej zrobić to za pomocą chusteczki niż pudru, ponieważ złota zasada brzmi "im mniej kosmetyków na twarzy, tym lepiej". Nie ma sensu latać do toalety, co pół godziny, aby "przypudrować nosek".
2. Pałeczki kosmetyczne - pałeczki, które na co dzień służą nam do wycierania uszów idealnie sprawdzają się do poprawek kosmetycznych. Jeśli zauważysz, że rozmazał Ci się tusz do rzęs lub kreska na powiekach, zamiast trzeć to miejsce palcem, użyj pałeczki kosmetycznej, którą wcześniej pomocz lekko wodą.
3. Zapasowe rajstopy - nie ma się co oszukiwać. Wypadki chodzą po ludziach, więc lepiej zaopatrzyć się w drugą parę rajstop zwłaszcza wtedy, gdy wieczory są zimne.
4. Malutkie perfumy - aby ładnie pachnieć przez całą noc zawsze zabieram ze sobą małą buteleczkę perfum lub ich próbkę, aby zająć mniej miejsca w torebce.
5. Podpaski lub tampony - przezorny zawsze ubezpieczony więc warto zabrać ze sobą jedno z tych rzeczy. Jeśli nie Tobie, to komuś innemu mogą ocalić wieczór
6. Pieniądze - zawsze warto mieć przy sobie jakieś pieniążki, ale po co zabierać cały portfel, który zajmie nam połowę miejsca? Wystarczy do jakiejś małej kieszonki schować kaskę i zapiąć ją na zamek.
7. Gumy do żucia - to już chyba ostatnia rzecz. Dobra zwłaszcza dla osób palących. Jeśli nie chcemy odstraszać ludzi swoim oddechem, zaopatrzmy się w gumy do żucia. Wiadomo jak to jest na imprezach. Alkohol, jedzenie, papierosy. Nie ma się co oszukiwać, po kilku godzinach nasz oddech będzie pozostawiał wiele do życzenia. Zadbajmy o to, aby nikt nie musiał od nas uciekać.

To tyle z mojej strony. Jeśli o czymś zapomniałam, koniecznie napisz w komentarzu, abym nie musiała martwić się, gdy pójdę na kolejną imprezę :).