Witam! Kolejny raz zabieram się za prowadzenie bloga, ale jak zwykle nie potrafię napisać sensownego wstępu. Postanowiłam, że w pierwszej notce umieszczę kilka informacji organizacyjnych oraz TAG "O mnie", abyście mogli bliżej mnie poznać i dowiedzieć się czegoś ciekawego. Chciałabym przedstawić wam jaki mam plan co do tego bloga. Potrzebuję jakiejś odskoczni od życia codziennego, więc myślę, że bloggowanie jest do tego idealne. Na tej stronce znajdziecie posty z różnych dziedzin. Mam zamiar zamieszczać tutaj różnego rodzaju tagi, outfity, recenzje, porady, sprawdzone triki, przepisy itp. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie i z czasem uda mi się zebrać małą grupkę stałych czytelników.
Zacznijmy od TAG-u :)
1. Jak masz na imię?
Mam na imię Marta.
2. Kiedy masz urodziny?
3 lipca
3. Co studiujesz? Jaka była twoja wymarzona praca w dzieciństwie?
Chodzę do technikum. Od zawsze chciałam być tancerką
4. Czy masz chłopaka/ dziewczynę?
Mam najwspanialszego chłopaka na świecie! :)
5. Jakiej muzyki słuchasz?
W zasadzie to słucham wszystkiego po trochu
6. Czy pracujesz?
W wakacje owszem
7. Czego szukasz w drugiej osobie?
Wsparcia i szczerości
8. Do kogo się zwracasz, gdy jest ci smutno?
Do przyjaciół
9. Ulubione jedzenie?
Ostatnio mam obsesję na punkcie sałatek
10. Ulubiona część garderoby?
Koszula
11. Czy masz zwierzątka?
Mam psa
12. Ulubione miejsce?
Nie mam ulubionego miejsca. Ogólnie kieruję się zasadą, że nie ważne gdzie, ale ważne z kim
13. Czy masz drugie imię?
Nie
14. Ulubiony przedmiot w szkole?
Matematyka
15. Ulubiony napój?
Herbata z sokiem malinowym
16. Jaka jest twoja ulubiona piosenka w tym momencie?
Jest tyle wspaniałych piosenek, że nie potrafię wybrać jednej ulubionej
17. Jakie imiona nadałabyś dzieciom?
Nikola i Nikodem
18. Czy uprawiasz jakieś sporty?
Niestety nie
19. Ulubiona książka?
Aktualnie "Igrzyska śmierci"
20. Ulubiony kolor?
Czerwony
21. Ulubione zwierzątko?
Pies
22. Ulubione perfumy?
Little black dress
23. Ulubione święto?
Boże narodzenie
24. Czy skończyłaś liceum?
Nie, aktualnie jestem w technikum
25. Czy kiedykolwiek byłaś za granicą? Ile razy?
2 razy w Irlandii
26. Czy mówisz w innych językach?
Niestety nie.
27. Czy masz rodzeństwo?
Tak, 2 siostry i brata
28. Ulubiony sklep?
Nie mam ulubionego sklepu.
29. Ulubiona restauracja?
Nie chodzę do restauracji
30. Czy lubisz szkołę?
Tak :)
31. Ulubiony youtuber?
Fooddrugandcosmetics
32. Ulubiony film?
Nie mam ulubionego filmu
33. Ulubiony program w telewizji?
Wszystkie związane z tańcem
35. Jaki masz telefon?
Sony Ericsson XPERIA x10i
36. Ile masz wzrostu?
175 cm
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz