Hej kochani :). Dzisiaj króciutka notka, a mianowicie zaprezentuję wam mój dzisiejszy strój dnia. Niestety nie mam dobrego aparatu, żeby zrobić zdjęcia swoim ubraniom, ale udało mi się znaleźć je na googlach. Jedynie płaszczyk troszkę różni się od tego, który posiadam, ale nie jest to jakaś wielka różnica.
Koszula - Second Hand - 8 zł
Legginsy - Orsay - 30 zł
Płaszcz - Second Hand - 68 zł
Buty - CCC - 80 zł
Pieszczocha - nie pamiętam gdzie została kupiona - ok. 10 zł
Torebka - H&M - dostałam ją w prezencie :)
Jak wam się podoba takie zestawienie? Chętnie poczytam wasze opinie :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz