Dziś kolejny strój dnia! Z góry przepraszam za to, że każda rzecz jest na innym tle, ale bluzki i koszuli nie mogłam znaleźć na internecie więc zrobiłam zdjęcia, a że robione telefonem i przy kiepskim świetle to niestety, wyszło jak wyszło. Jednakże mam nadzieję, że spodoba wam się ten zestaw.
Rurki - zakupione na targu - 60 zł
Bluzka - Orsay - 45 zł
Koszula - targ - 40 zł
Dodatki dostałam w prezencie :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz