czwartek, 2 stycznia 2014

3. Nowy rok!

Hej kochani!
Chciałabym dziś podzielić się z wami moimi postanowieniami noworocznymi. Jak co roku, myślę co mogłabym w swoim życiu zmienić, co polepszyć itd. Myślę, że nie będę oryginalna, ale muszę to napisać, aby mieć motywację do zrealizowania tych celów.

1. Tradycyjnie chciałabym poprawić swoją figurę, która ostatnio coraz bardziej mnie dobija. Wiem, że co roku moim postanowieniem jest "zrzucenie wagi", ale jeśli nie spróbuję znów to nie przekonam się. Także chciałabym wyrzeźbić trochę sylwetkę oraz popracować nad kondycją.

2. Jako, że w czerwcu czekają mnie egzaminy zawodowe to chciałabym się do nich solidnie przygotować. Chciałabym znaleźć czas i siłę na powtórki no i naukę na bierzące tematy.

3. Chciałabym znaleźć pracę na wakacje, ale także sprawić, żeby były one niezapomniane! W tamtym roku cały lipiec spędziłam w pracy i tak naprawdę niewiele miałam z tych wakacji. Chciałabym, żeby następne były pełne przygód, dobrej zabawy no i przede wszystkim spędzone w gronie najlepszych przyjaciół.

4. Ostatnimi czasy słabo układało się między mną, a moim chłopakiem. Chciałabym, żeby 2014 rok przyniósł w nasz związek dawne ciepło i miłość. Będę się starać robić wszystko, aby uniknąć kłótni i niepotrzebnych nieporozumień.

5. Ostatnie postanowienie to lepsza organizacja czasu, którego ciągle mi brakuje, ale też sporą jego ilość po prostu marnotrawię. Muszę nauczyć się w końcu solidnego planowania i oduczyć się godzinnego lenistwa przed komputerem.

A wy kochani, wymyślacie sobie postanowienia, czy uważacie, że nie mają one sensu, bo to tylko "takie gadanie", a tak naprawdę nic się nie zmienia? Piszcie w komentarzach, jak wy planujecie przeżyć 2014 rok.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz